Gdzie naprawić telefon Xiaomi?

Udostępnij

Istnieje wiele punktów i serwisów, które zajmują się naprawami telefonów Xiaomi. Nie są one może tak często dostępne, jak punkty napraw Apple, ale w przypadku usterki warto takiego poszukać. Ma to związek z wartością starych modeli od Xiaomi na rynku. Nadal utrzymują się one w wysokich przedziałach cenowych i ich naprawa w wielu przypadkach faktycznie się opłaca.

Warto więc dać swojemu Xiaomi nowe życie. Zwłaszcza gdy usterka jest niewielka i dotyczy np. zadrapania na szybce, drobnego pęknięcia czy nawet całkowitego zbicia szybki w Xiaomi. Koszt naprawy nie powinien nas przerazić, a dostaniemy za niego możliwość używania telefonu przez kolejnych kilka lat.

Gdzie szukać punktów napraw telefonów Xiaomi?

Na początku możemy popytać znajomych, którzy wcześniej korzystali z tego typu usług. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że miejsce jest godne zaufania i telefon zostanie tam dobrze naprawiony. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, dobrze jest przeszukać internet. Wiele punktów naprawy Xiaomi ma swoje strony w sieci i tam się reklamuje. Wpisując określone hasło w wyszukiwarce wyświetli się nam lista firm, które świadczą takie usługi jak wymiana szybki w Xiaomi czy serwis Xiaomi Warszawa. Kluczowe jest tutaj określenie lokalizacji. Przed udaniem się do konkretnego punktu warto także sprawdzić opinie innych użytkowników.

A jakiej ceny możemy oczekiwać za taką naprawę? Wszystko zależy oczywiście od modelu i jego wieku. Wymiana szybki w starszych modelach Xiaomi będzie znacznie tańsza od tych aktualnie wydanych. Nadal kształtować się będzie w okolicy nawet 400-500 zł. W przypadku modeli, których cena kształtuje się na poziomie minimum 1200 zł, koszt naprawy szybki to około 600 zł w przypadku oryginalnej szybki. Tańsze będą zamienniki, jednak tu musimy liczyć się z ewentualnymi problemami. Dodatkowo na naprawę czeka się od kilku do nawet kilkunastu dni.

Popularne wpisy

Treści znajdujące się w niniejszej witrynie nie stanowią opinii prawnych,
medycznych ani jakichkolwiek porad terapeutycznych, dietetycznych, prawnych
i innych, nie mogą więc być podstawą do podejmowania
decyzji bez konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie. Czytaj dalej.

Related Posts

Polecane

Jak podejmować dobre decyzje? Kluczowe wskazówki i narzędzia.

Podjęcie właściwej decyzji może być trudnym zadaniem, szczególnie gdy...

6 sposobów na to jak radzić sobie z krytyką

Krytyka nie jest łatwa do przyjęcia, nawet jeśli się...

12 faktów na temat ADHD

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób postrzega siebie samych...

Koszyczek pełen uroku: pomysły na piękne ozdoby wielkanocne

Piękne ozdoby do koszyczka wielkanocnego mogą całkowicie odmienić nawet...

Jak stres wpływa na rozwój dziecka?

Niemowlę przychodząc na świat, jest całkowicie zależne od otoczenia...

Jak nie bawić się z małym dzieckiem? Zachowania opiekuna, które mogą być źródłem strachu dziecka.

Czy wiesz, że mimo najlepszych chęci niektóre zachowania opiekunów,...
0
Would love your thoughts, please comment.x