Gdzie naprawić telefon Xiaomi?

Udostępnij

Istnieje wiele punktów i serwisów, które zajmują się naprawami telefonów Xiaomi. Nie są one może tak często dostępne, jak punkty napraw Apple, ale w przypadku usterki warto takiego poszukać. Ma to związek z wartością starych modeli od Xiaomi na rynku. Nadal utrzymują się one w wysokich przedziałach cenowych i ich naprawa w wielu przypadkach faktycznie się opłaca.

Warto więc dać swojemu Xiaomi nowe życie. Zwłaszcza gdy usterka jest niewielka i dotyczy np. zadrapania na szybce, drobnego pęknięcia czy nawet całkowitego zbicia szybki w Xiaomi. Koszt naprawy nie powinien nas przerazić, a dostaniemy za niego możliwość używania telefonu przez kolejnych kilka lat.

Gdzie szukać punktów napraw telefonów Xiaomi?

Na początku możemy popytać znajomych, którzy wcześniej korzystali z tego typu usług. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że miejsce jest godne zaufania i telefon zostanie tam dobrze naprawiony. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, dobrze jest przeszukać internet. Wiele punktów naprawy Xiaomi ma swoje strony w sieci i tam się reklamuje. Wpisując określone hasło w wyszukiwarce wyświetli się nam lista firm, które świadczą takie usługi jak wymiana szybki w Xiaomi czy serwis Xiaomi Warszawa. Kluczowe jest tutaj określenie lokalizacji. Przed udaniem się do konkretnego punktu warto także sprawdzić opinie innych użytkowników.

A jakiej ceny możemy oczekiwać za taką naprawę? Wszystko zależy oczywiście od modelu i jego wieku. Wymiana szybki w starszych modelach Xiaomi będzie znacznie tańsza od tych aktualnie wydanych. Nadal kształtować się będzie w okolicy nawet 400-500 zł. W przypadku modeli, których cena kształtuje się na poziomie minimum 1200 zł, koszt naprawy szybki to około 600 zł w przypadku oryginalnej szybki. Tańsze będą zamienniki, jednak tu musimy liczyć się z ewentualnymi problemami. Dodatkowo na naprawę czeka się od kilku do nawet kilkunastu dni.

Popularne wpisy

Treści znajdujące się w niniejszej witrynie nie stanowią opinii prawnych,
medycznych ani jakichkolwiek porad terapeutycznych, dietetycznych, prawnych
i innych, nie mogą więc być podstawą do podejmowania
decyzji bez konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie. Czytaj dalej.

Related Posts

Polecane

10 powodów, dla których warto ćwiczyć jogę?

W dzisiejszych czasach, w dobie szybkiego tempa życia i...

Chodnik – idealny dodatek do wnetrza

Estetyczne wizualnie, a jednocześnie niesamowicie praktyczne chodniki dywanowe będą...

Jak rozwijać u dzieci motorykę dużą poprzez codzienne czynności?

Rozwój ogólny dziecka to bardzo złożony, wieloetapowy i skomplikowany...

Jak przygotować się do karmienia piersią?

Wkrótce zostaniesz mamą? Narodziny bobasa to bez wątpienia prawdziwa...

Jak odpowiednio zadbać o swoje zdrowie?

W dzisiejszych czasach nasze tempo życia jest bardzo szybkie....

Przeziębienie – czy mogę biegać?

Niestety poranki i wieczory nadal są bardzo zimne. Wciąż...
0
Would love your thoughts, please comment.x