Gdzie naprawić telefon Xiaomi?

Udostępnij

Istnieje wiele punktów i serwisów, które zajmują się naprawami telefonów Xiaomi. Nie są one może tak często dostępne, jak punkty napraw Apple, ale w przypadku usterki warto takiego poszukać. Ma to związek z wartością starych modeli od Xiaomi na rynku. Nadal utrzymują się one w wysokich przedziałach cenowych i ich naprawa w wielu przypadkach faktycznie się opłaca.

Warto więc dać swojemu Xiaomi nowe życie. Zwłaszcza gdy usterka jest niewielka i dotyczy np. zadrapania na szybce, drobnego pęknięcia czy nawet całkowitego zbicia szybki w Xiaomi. Koszt naprawy nie powinien nas przerazić, a dostaniemy za niego możliwość używania telefonu przez kolejnych kilka lat.

Gdzie szukać punktów napraw telefonów Xiaomi?

Na początku możemy popytać znajomych, którzy wcześniej korzystali z tego typu usług. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że miejsce jest godne zaufania i telefon zostanie tam dobrze naprawiony. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, dobrze jest przeszukać internet. Wiele punktów naprawy Xiaomi ma swoje strony w sieci i tam się reklamuje. Wpisując określone hasło w wyszukiwarce wyświetli się nam lista firm, które świadczą takie usługi jak wymiana szybki w Xiaomi czy serwis Xiaomi Warszawa. Kluczowe jest tutaj określenie lokalizacji. Przed udaniem się do konkretnego punktu warto także sprawdzić opinie innych użytkowników.

A jakiej ceny możemy oczekiwać za taką naprawę? Wszystko zależy oczywiście od modelu i jego wieku. Wymiana szybki w starszych modelach Xiaomi będzie znacznie tańsza od tych aktualnie wydanych. Nadal kształtować się będzie w okolicy nawet 400-500 zł. W przypadku modeli, których cena kształtuje się na poziomie minimum 1200 zł, koszt naprawy szybki to około 600 zł w przypadku oryginalnej szybki. Tańsze będą zamienniki, jednak tu musimy liczyć się z ewentualnymi problemami. Dodatkowo na naprawę czeka się od kilku do nawet kilkunastu dni.

Related Posts

Polecane

Jak uprościć swoje życie?

Czy Ty też coraz częściej gonisz w przysłowiową piętkę?  Zastanawiasz...

Jak zaoszczędzić pieniądze?

W obecnych czasach coraz częsciej zastanawiamy się jak zaoszczędzić...

Fotelki dla dziecka – jak wybrać?

Foteliki dla dziecka to obowiązkowy sprzęt każdego rodzica. Jak...

Jak szybko oczyścić kurki?

Sezon na kurki trwa zwykle od czerwca do października....

Jak dobrze wychować dziecko?

To pytanie nurtuje wielu rodziców. Niełatwo znaleźć jednoznaczną odpowiedź....

Jak żyć długo i szczęśliwie?

To pytanie nurtuje wiele osób. Odpowiedź nie jest skomplikowana....
0
Would love your thoughts, please comment.x